Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Чорап волнен за подароци со новогодишен декор corap so novogodisen dizainvolnen 717636

422 ден

Продадено!

SKU: 717636 Категории ,
Сподели:
  • Едноставен стилски дизајн со многу удобна текстура. Направете повеќе празнична атмосфера во домот.
  • Одлични украси насекаде, вклучувајќи дома, канцеларија, трговски центар, кафуле, ресторан, хотел и многу повеќе.
  • Со врвка на него за лесно и удобно закачување за украсување на дрвото, каминот, вратата, ѕидот, прозорецот.
  • Подарете им на децата незаборавна возбуда да откријат прекрасен чорап исполнет со мали изненадувања.
  • Изработен од врвен вуница за плетење, издржлив и пријателски.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чорап волнен за подароци со новогодишен декор corap so novogodisen dizainvolnen 717636

422 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД