Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

За оваа ставка

  • Автоматско прилагодување на висината од 60 до 90 см
  • Целосно електростатска не’рѓосувачка боја
  • Мрежеста горна површина за пеглање
  • Обоена, светла покривка
  • Квалитет со сертификат
Димензии на производот

Тежина

12 x 120 x 38 cm;

5,2 килограми

Димензии 38 × 120 × 12 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Даска за пеглање Daska za peglanje EGE Aqua 183648”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска за пеглање Daska za peglanje EGE Aqua 183648

1.449 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД