fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Автоматски прилагодлива висина од 60 cm до 90 cm

Електростатска нерѓосувачка боја

Мрежеста површина на даската за пеглање

Обоена светла покривка специјално дизајнирана за полесно пеглање

Состав на покривка: 30% полиестер, 70% памук

Производител: EGE Турција

Димензии: 33×105 cm

Тежина 3,75 кг
Димензии 33 × 110 × 12 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Даска за пеглање Daska za peglanje EGE One 183587”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска за пеглање Daska za peglanje EGE One 183587

1.149 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД