fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Даска за пеглање Хаус плус Daska za peglanje Hause Plus 100448

1.299 ден

Сподели:
  • Даска за пеглање
  • Серија: Куќа плус
  • Ткаенина отпорна на топлина
  • Димензии: 36 x 112 cm
  • Прилагодлива висина: 70 – 90 cm
  • Со железен штанд
  • Фотографиите се илустративни

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Даска за пеглање Хаус плус Daska za peglanje Hause Plus 100448”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска за пеглање Хаус плус Daska za peglanje Hause Plus 100448

1.299 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД