fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Опис на производот Томрис

  • Паропропустлива маса од моноблок лим
  • Удобен држач за пеглање
  • Ткаенина отпорна на топлина
  • Електростатска епоксидна боја во прав
  • Незапаливи силиконски затворачи за заштита на ѓонот
  • Проѕирно пакување со правосмукалка

Големина на фиока (cm) 40×120

Висина (см) 75-95

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Даска за пеглање Томрис Daska za peglanje Tomris 201138”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска за пеглање Томрис Daska za peglanje Tomris 201138

1.599 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД