fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Даска за сервирање сецкање бамбус Daska za serviranje seckanje

149 ден279 ден

Сподели:
  • Оваа дрвена даска за сечкање може да се користи за сечење совршен стек, пилешко, леб, сирење, овошје и зеленчук. даска за сечкање
  • РЕВЕРВИЗИЛНО БАМБУСКО ДРВО: Овие даски за сечење од бамбус имаат реверзибилна површина за сечење за секојдневно подготвување храна, од сечкање овошје до зеленчук и се совршен сет за почеток во кујната, подарок за загревање на куќата или од суштинско значење за враќање во училиште.
  • Содржина на пакувањето: Професионална плоча за сечење зеленчук од бамбусово дрво
  • Лесна нега: Рачно миење со топла вода и благ детергент. веднаш да се исуши со крпа; Немојте да миете и да не киснете во машина за миење садови.
Избери димензија

30*20см, 34*24см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска за сервирање сецкање бамбус Daska za serviranje seckanje

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД