fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет модли и елементи за декорација на торта и колачи Set modli i elementi za dekoracija za torta i kolaci L657

239 ден

Сподели:
  • Тежина:0,30 кг
  • Димензии на кутијата:
  • 20,00 cm x 13,00 cm x 9,00 cm
  • Кутија:18 единици

Димензии 20 × 13 × 9 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет модли и елементи за декорација на торта и колачи Set modli i elementi za dekoracija za torta i kolaci L657”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет модли и елементи за декорација на торта и колачи Set modli i elementi za dekoracija za torta i kolaci L657

239 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД