fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Прикажувам 1–12 од 15 резултати

torta

Прикажи 12 20 30 All

Алатка нож со сајла за сечење торта пандишпан alatka noz so sajla za secenje na torta pandispan 728045

Декоратор за торта и колачи 3/1 Dekorator za torta и Kolaci 724184

Лажица за декорација на десерт торта колачи салата lazia za dekoracija na torta salata kolaci deserti

Модла за торта во форма на срце, прилагодлива големина, не’рѓосувачки челик ОРТ3053/modla za torta

Модла за торта инокс прилагодлива 16*16см-30*30см*5см коцка ОРТ3019 / Мodla za torta inoks prilagodliva

Модла за тотра инокс прилагодлива округла ф16-ф30см*5см ОРТ3018/modla za torta prilagodliva

Мотла за торта колачи инокс сет 3 парчиња Modla za torta kolaci inoks 3 parcinja 952006

Сет модли за декорација за колачи и торта Set modli za dekoracija na torta i kolaci l480

Сет модли и елементи за декорација на торта и колачи Set modli i elementi za dekoracija za torta i kolaci L657

Силиконска модла за торта ОРТ3059/modla silikonska za torta vo tri formi

плава
црвена

Силиконска модла ролат правоаголна форма колач торта тепсија Silikonska modla rolat tepsija rebresta kolac torta tepsija 714086

Силиконска модла ролат ребреста форма колач торта Silikonska modla rolat tepsija rebresta kolac torta 713935

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД