fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Божиќна Дрвена куќа Село Осветлено 30x7x31 cm Drvena kukarka Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.419 ден.
Дрвено музичко село Drven muzicki ukras selo 45*8*30sm Original price was: 2.500 ден.Current price is: 1.820 ден.

Дрвено новогодишно село светлечко Drveno novogodi[no selo svetlecko 45*8*29sm

Original price was: 2.400 ден.Current price is: 1.720 ден.

Сподели:
  • Љубовно дизајниран лак за свеќи со LED осветлување, можно е и трансформатор (не е вклучен) и работа со батерија.
  • Автоматски тајмер за 2018 година (вклучен 6 часа, исклучен 18 часа), така што вашиот лак за свеќи свети во исто време секој ден.
  • Украсен и осветлен зимски пејзаж со бројни зимски фигури.
  • Димензии: прибл. 45 x 8 x 29 cm.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дрвено новогодишно село светлечко Drveno novogodi[no selo svetlecko 45*8*29sm

Original price was: 2.400 ден.Current price is: 1.720 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД