fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Qlux Zen диспензер за сапун L-645

Без разлика дали се користи лепило или завртка

Изработен е од здрава пластика.
Без БПА

Димензии на производот: 14×12,5×5 cm

Материјал: Пластика

Димензии 14 × 13 × 5 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за сапун Drzac za sapun L645”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за сапун Drzac za sapun L645

69 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД