fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Штипка за рамномерно сечење Stipka za seckanje

120 ден

Сподели:

Начин на употреба: Само стиснете ги меѓу вилиците и исечете ги со остар нож, што може да ви помогне секој пат да ги исечете совршените парчиња домати.

Лесно се чисти: само исплакнете со вода и благ детергент по секоја употреба, многу лесно се чисти

Висококвалитетен материјал: машината за сечење домати е изработена од висококвалитетна пластика, која е издржлива

Широко се користи: можете да го користите и во други секачи за овошје или зеленчук, Пробајте компири, кромид, лимони

Убав подарок: практичната алатка за сечење е совршен подарок за пријателите и семејството.

Големина: 8*6,5*11cm

Клешти за сечење домати за сечење помошник за сечење домати – сечење домати, тркалезни маша за овошје Држач за кромид Помошна алатка за сечење кујна Црвена, MU
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Штипка за рамномерно сечење Stipka za seckanje

120 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД