Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Ѕвезда светлечка на постоле сна батерии svezda 13*6*23sm svetlecka 3D 600-40276

362 ден

Продадено!

Сподели:

Декоративна елка на компанијата Eurolamp, со триаголен дизајн. Може да се постави на различни места и да создаде убава и топла божиќна атмосфера, дури и ноќе, бидејќи има интегрирано осветлување. Во исто време, може да се користи заедно со други украси за да се создаде празнична композиција и да се постави на различни површини. Изработен е од стакло, материјал кој може да го рефлектира осветлувањето и да ја исполни просторијата со божиќни бои.
Со напојување од батеријата каде што штекерот е на голема оддалеченост или во средини каде што поврзувањето со струја не е можно.

  • Висина: 22,5 см
  • Должина: 13 см
  • Ширина: 5,5 см
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ѕвезда светлечка на постоле сна батерии svezda 13*6*23sm svetlecka 3D 600-40276

362 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД