fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ѕвоно стаклено на три спрата / dzvono stakleno na tri sprata 96815

439 ден

Шифра: 96815 Категорија
Сподели:
  • Со 3 чинии
  • Со стаклен капак
  • Капацитет 1x сад: 500 ml
  • Дијаметар: 11,8 cm
  • Висина: 26,1 см
  • Материјал: стакло
  • Идеален за локум, десерт, пралини, како складирање
  • Погоден и за гастрономија и угостителство
  • Безбедно во микробранова печка
  • Безбедно за миење садови

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ѕвоно стаклено на три спрата / dzvono stakleno na tri sprata 96815”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ѕвоно стаклено на три спрата / dzvono stakleno na tri sprata 96815

439 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД