fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ѕвоно за лимон стаклено пасабахце / dzvono za limon pasabahce 98397

119 ден

SKU: 98397 Категорија
Сподели:
Боја Транспарентен
Материјал Стакло
Бренд Пасабахче
Форма Тркалезна
Инструкции за нега на производот машина за перење

 

 

 

 

Технички детали

Димензии на производот 4,33 x 4,33 x 0,01 см; 300 грама
Тежина на ставката 0,3 килограми
Може да се мие во машина за садови? да
Дали е потребно склопување не
Број на парчиња 1
Потребни се батерии не

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ѕвоно за лимон стаклено пасабахце / dzvono za limon pasabahce 98397”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ѕвоно за лимон стаклено пасабахце / dzvono za limon pasabahce 98397

119 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД