fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Електрично Ѓезве Стаклено Elektricno gezve stakleno SOKANY

600 ден

SKU: A4102 Категории ,
Сподели:

● Здраво, брзо и отпорно на топлина: Изработено од висококвалитетно стаклено куќиште со квалитет на животната средина и храната, 304 нерѓосувачки челик за греење
● Разновидна употреба: Не само за варење кафе, туку и за подготовка на чај и млеко.
● Нетоксичен, со предупредувачки светла под светлата за да се обезбеди безбедност и удобност.
● Ергономски дизајн за удобно држење.
● Едно копче, стартување и затворање, приклучок за користење, лесен за носење.
Спецификации:
– Боја: проѕирна
– Марка: SOKANY
– Материјал: стакло + 304 нерѓосувачки челик
– приклучок: ЕУ приклучок
– напон: 220V
– Моќност: 600W
– Капацитет: 500ml
Вклучено пакување:
1x Електрична машина за кафе
1x Англиски прирачник

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Електрично Ѓезве Стаклено Elektricno gezve stakleno SOKANY

600 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД