fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Елка 180см снежна со бобинки Elka 180sm Snow Berries

5.449 ден

Сподели:

Реален прашкаст снег ги покрива вештачките гранки со украсени 32 црвени бобинки;

Не треба ни да декорирате ако сакате. Само пуштете го како што е!

  • Дрво натрупано од снег: Реалниот прашкаст снег ги покрива вештачките гранки со украсени 54 црвени бобинки; дури и не треба да декорирате ако сакате. Само пуштете го како што е!
  • Модерен дизајн: Висок 180см и широк 110см;
  • ПРИРОДЕН ЖИВОТЕН АПЕЛ: Слоевитите и бујни гранки прават дрвото да изгледа исклучително живо;
  • Број на гранки: 923.
  • Тежина на пакет 14кг
  • Црвени бобинки 54
  • Висока 180см
  • Дијаметар на долниот дел 110см.
  • Лесно се склопува и расклопува: Секој дел може да се вметне во другата без напор. Потребни се само неколку минути за поставување и симнување. Шарките ги прават гранките лесно да попуштаат.
  • ТРАЈНА ТРАЈНОСТ: ПВЦ измешан со PE го прави дрвото лесно да се дроби; Изработено од цврсти метални шарки и основа. Благодарение на него, дрвото не го губи својот шарм дури и по многу години користење.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка 180см снежна со бобинки Elka 180sm Snow Berries

5.449 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД