fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Силиконска модла со новогодишни форми Modla silikon so novogodisni formi 725860 Original price was: 257 ден.Current price is: 121 ден.
Елка 150см бела колорадо Elka bela kolorado 150см 17228 Original price was: 6.557 ден.Current price is: 3.827 ден.

Елка 180см колорадо снежна ЛУКС Elka “Kolorado LUX snezna” 180см 210см 240см 400см

7.499 ден44.999 ден

Шифра: Не е достапно Категории ,
Сподели:
  1. 180см елка =50 закачалки= 160 гранки
  2. 210см елка = 60 закачалки = 200 гранки,
  3. 240см елка= 80 закачалки =300 гранки,
  4. 400см елка=125 закачалки = 600 гранки,

   

  Вештачката новогодишна елка  Снежна Вирџинија Пајн е совршено вештачко дрво за секоја предна соба, голем ходник или приказ на трговски центар. Ова елка е совршена за да понуди многу простор за украси.

  Ова елка се одликува со дизајн со шарки од 3 дела што нуди многу полесно склопување и расклопување преку дизајн со кука. Едноставно поврзете ја основата и столбот, расклопете ги гранките и повторно поставете ги по ваш вкус.

  Создаден со употреба на мешани гранки од PE и PVC, ова е дрво со многу целосен изглед, а исто така изгледа реално и лесно се обликува како што ви одговара.

  Не само што ова дрво е преполно со слој од вештачки снег, туку за да го постигнеме ефектот на замрзнатост што го повторува дрвото фатено во прегратките на студеното зимско утро, ние користиме блескав сјај за блескавиот изглед на ова дрво.

  Сјајот и вештачкиот снег може да се олабави кога ќе го извадите дрвото од пакувањето .

  Ве молиме имајте предвид дека лажниот снег може да биде токсичен за вашите миленици, затоа погрижете се да ги држите вашите крзнени пријатели подалеку од вашета елка или да размислите за алтернатива што не е сташно.

  Ова дрво доаѓа со преклоплива метална основа од 55 см која ќе го поддржи вашето дрво и ќе го одржува исправено.

  Ова дрво може да се користи внатре или на отворено. Ве молиме запомнете: ако користите на отворено, може да доживеете одредена оксидација на кои било откриени метални делови. Сепак, ова не треба да има влијание врз издржливоста на производот или очекуваниот животен век.

  Со своите големи полни, грмушести гранки, ќе имате многу простор за украсување на вашето дрво, нашите препорачани броеви за украсување се:

  Украсена во изложбениот салон на МБ ДИСКОНТ.

ИЗБЕРИ ГОЛЕМИНА

180sm, 210sm, 240sm, 400sm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка 180см колорадо снежна ЛУКС Elka “Kolorado LUX snezna” 180см 210см 240см 400см

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД