fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Елка 150см бела колорадо Elka bela kolorado 150см 17228

3.827 ден

Сподели:

 

Елката на компанијата Илијадис со висина од 150 и дијаметар од 75 см е одличен избор за украсување на вашиот простор.

Металната основа му дава стабилност и рамнотежа за да може лесно да се постави насекаде.

Ќе бидат потребни околу 500 новогодишни светилки за да се наполни.

 Бројот на гранки е 384.

Напомена:Колку е поголем бројот, толку е погусто дрвото.

    • Висина: 150 см
    • Дијаметар: 75 см
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка 150см бела колорадо Elka bela kolorado 150см 17228

3.827 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД