fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Елка зелена средна густина Elka zelen sredna gustina 717516 150sm Original price was: 3.647 ден.Current price is: 2.116 ден.
Елка 210sm зелена средна густина Elka zelen sredna gustina 717518 210sm Original price was: 7.587 ден.Current price is: 4.432 ден.
Продадено!

Елка зелена 180sm средна густина Elka zelen sredna gustina 717517

Original price was: 5.015 ден.Current price is: 2.921 ден.

Продадено!

Сподели:

Облечете го вашиот ентериер во новогодишни бои со оваа зелена елка.

Број на закачалки 38

Број на гранки: 622

Расплетување на гранката: рачно

Основа: МЕТАЛ

Димензии на производот :Ф119см x В180 cm

Тежина на производот: 4.750 гр

Материјал: ПВЦ / челик

  • 🎄КВАЛИТЕТ ★ Елка со убаво обработен, густ ела фустан за опуштен и среќен божиќен дух – секоја година повторно
  • 🎄ЛЕСНО РАКУВАЊЕ ★ Системот за преклопување/системот за чадор овозможува лесно склопување и расклопување и ви заштедува од мака да составите сè заедно.
  • 🎄ГОЛЕМ ИЗБОР ★ Достапен во различни бои и големини – исто така со врвови покриени со снег * Игли за густина * Хармонична градација * Материјал отпорен на пламен
  • 🎄ПОРАТИ ЗА ИСПОРАКА ★ 1 елка во избраната големина и боја, 1 штанд вкл. 3 прстени завртки за фиксирање на дрвото, упатства за склопување
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка зелена 180sm средна густина Elka zelen sredna gustina 717517

Original price was: 5.015 ден.Current price is: 2.921 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД