fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Елка зелена 180sm средна густина Elka zelen sredna gustina 717517 Original price was: 5.015 ден.Current price is: 2.921 ден.
Елка 240sm зелена средна густина Elka zelen sredna gustina 717519 240sm Original price was: 9.299 ден.Current price is: 5.439 ден.

Елка 210sm зелена средна густина Elka zelen sredna gustina 717518 210sm

Original price was: 7.587 ден.Current price is: 4.432 ден.

Сподели:
Опис на производот

Облечете го вашиот ентериер во новогодишни бои со оваа зелена цветна елка

Број на закачалки: 54

Број на гранки: 880

Расплет на гранка: рачно.

Основа: метал.

Тежина на производот: 7.500 кг

Материјал: ПВЦ

  • 🎄КВАЛИТЕТ ★ Елка со убаво обработен, густ ела фустан за опуштен и среќен божиќен дух – секоја година повторно
  • 🎄ЛЕСНО РАКУВАЊЕ ★ Системот за преклопување/системот за чадор овозможува лесно склопување и расклопување и ви заштедува од мака да составите сè заедно.
  • 🎄ГОЛЕМ ИЗБОР ★ Достапен во различни бои и големини – исто така со врвови покриени со снег * Игли за густина * Хармонична градација * Материјал отпорен на пламен
  • 🎄ПОРАТИ ЗА ИСПОРАКА ★ 1 елка во избраната големина и боја, 1 штанд вкл. 3 прстени завртки за фиксирање на дрвото, упатства за склопување
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка 210sm зелена средна густина Elka zelen sredna gustina 717518 210sm

Original price was: 7.587 ден.Current price is: 4.432 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД