Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Елка зелена средна густина Elka zelen sredna gustina 717518 210sm

4.432 ден

Продадено!

Сподели:
Опис на производот

Облечете го вашиот ентериер во новогодишни бои со оваа зелена цветна елка

Број на закачалки: 54

Број на гранки: 880

Расплет на гранка: рачно.

Основа: метал.

Тежина на производот: 7.500 кг

Материјал: ПВЦ

  • 🎄КВАЛИТЕТ ★ Елка со убаво обработен, густ ела фустан за опуштен и среќен божиќен дух – секоја година повторно
  • 🎄ЛЕСНО РАКУВАЊЕ ★ Системот за преклопување/системот за чадор овозможува лесно склопување и расклопување и ви заштедува од мака да составите сè заедно.
  • 🎄ГОЛЕМ ИЗБОР ★ Достапен во различни бои и големини – исто така со врвови покриени со снег * Игли за густина * Хармонична градација * Материјал отпорен на пламен
  • 🎄ПОРАТИ ЗА ИСПОРАКА ★ 1 елка во избраната големина и боја, 1 штанд вкл. 3 прстени завртки за фиксирање на дрвото, упатства за склопување
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка зелена средна густина Elka zelen sredna gustina 717518 210sm

4.432 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД