fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Елка 210sm зелена средна густина Elka zelen sredna gustina 717518 210sm Original price was: 7.587 ден.Current price is: 4.432 ден.
ПЕРНИЦА со новогодишен дизаин PERNICA so novogodisen dekor 35*35*10sm 355505 Original price was: 200 ден.Current price is: 149 ден.

Елка 240sm зелена средна густина Elka zelen sredna gustina 717519 240sm

Original price was: 9.299 ден.Current price is: 5.439 ден.

Сподели:

Внесете ја магијата на Божиќ во вашиот ентериер украсувајќи го ова прекрасно ЗЕЛЕНА елка.

Закачалки: 70

Број на гранки: 1385

Расплетување на гранката: рачно

Основа: Метал

Димензии на производот : Ф153см  В 240 cm

Тежина на производот: 10.100 кг

Материјал: ПВЦ/МЕТАЛ

Потребно е собрање

  • 🎄КВАЛИТЕТ ★ Елка со убаво обработен, густ ела фустан за опуштен и среќен божиќен дух – секоја година повторно
  • 🎄ЛЕСНО РАКУВАЊЕ ★ Системот за преклопување/системот за чадор овозможува лесно склопување и расклопување и ви заштедува од мака да составите сè заедно.
  • 🎄ГОЛЕМ ИЗБОР ★ Достапен во различни бои и големини – исто така со врвови покриени со снег * Игли за густина * Хармонична градација * Материјал отпорен на пламен
  • 🎄ПОРАТИ ЗА ИСПОРАКА ★ 1 елка во избраната големина и боја, 1 штанд вкл. 3 прстени завртки за фиксирање на дрвото, упатства за склопување
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка 240sm зелена средна густина Elka zelen sredna gustina 717519 240sm

Original price was: 9.299 ден.Current price is: 5.439 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД