fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Фолија за мебел самолеплива 60*200см Folija za mebel samolepliva 730413

Original price was: 300 ден.Current price is: 179 ден.

НАПОМЕНА : Цената се однесува на 2м должина и 60см ширина.

Шифра: 730413 Категории ,
Сподели:
  • Големина на ролна: 60cm x 200cm 
  • Самолеплив и отстранлив, производот е изработен од винил, не е потребен дополнителен лепак .
  • Лесен е за ракување и лесен за употреба. Задниот дел на производот доаѓа со маркери и упатства, што е многу погодно за вашето мерење и сечење.
  • Овој производ не само што може да се користи на кујнски единици, туку може да се користи и за креирање графики за вашите прозорци и врати бидејќи лесно можете да ги исечете рачно и да ги нанесувате на која било мазна, рамна површина.
  • Погоден за покривање на предмети како што се мебел, рамни врати од кујнски кабинети, гардероба, полици, апарати, фрижидери, замрзнувачи итн.

 

Начин на употреба:

1. Отстранете ги дамките од прашина или масло од површината.

2. Исечете го во различни форми со ножици според големината што ви треба.

3. Излупете ја задната страна на тапетот и залепете ја каде што сакате.

4. Притиснете го рамномерно од центарот кон надвор со мека партал или пластична гума.

Материјал: Винил со лепак

 

Избери боја

Бела, Сива, Црна

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Фолија за мебел самолеплива 60*200см Folija za mebel samolepliva 730413

Original price was: 300 ден.Current price is: 179 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД