fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура ЛИДО маса со 2 фотелји Garnitura LIDO masa 2 fotelji

7.890 ден

кафеава
крем
антрацит
беж
SKU: 003003 Категории ,
Сподели:

Идеално модерно помало седење и на отворено и во затворено. Во градината, на балконот, на терасата или во куќите за гости – LIDO TERRACE градинарски комплет од италијанскиот производител BICA ќе биде добар избор насекаде.

Сетот е изработен од пресувана пластика во кафена имитација на ратан. Материјалот е отпорен на УВ зрачење и температурни промени, лесен е за одржување и има долг работен век. Мебелот е робустен, стабилен и може да се остави надвор во текот на целата година.

Комплетот LIDO вклучува:

  • Маса со простор за складирање
  • Две фотелји со повисок потпирач за грб
  • Удобни, елегантни перничиња

Едноставно склопување и одржување. .

  • Димензии: Фотелја 60 x 59 x 90h; 
  • Мала маса за перничиња 39 x 39 x 46h
Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура ЛИДО маса со 2 фотелји Garnitura LIDO masa 2 fotelji

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД