fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Стол ЕМА Stol EMA 1.290 ден

Гарнитура Мелфи Garnitura MELFI

25.890 ден

SKU: 009348 Категории ,
Сподели:

Практичен, голем градинарски мебел.

Се состои од 6 столчиња и маса.

Столот е изработен од метал, неговите димензии се: 71 x 56 x 101 cm.

Димензиите на масата се 150 x 90 x 74 cm и е изработена и од метал.

Комплетот е отпорен на временски услови и лесен за одржување со влажна крпа.

  • Сетот се состои од 6 столчиња и маса
  • Материјал за стол: Метал – (челична мрежа)
  • Димензии на столот: 71 x 56 x 101 cm
  • Боја: пластифицирана, темно сива
  • Висококвалитетни материјали и изработка
  • Димензии на масата: 150 x 90 x 74 cm
  • Димензии на ногалката за маса: Дијаметар: 25 mm
  • Материјал за маса: Метал – (челична мрежа)
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Мелфи Garnitura MELFI

25.890 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД