fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Небреска корнер Garnitura nebreska korner

24.790 ден

кафеава
црна
беж
SKU: 002337 Категории ,
Сподели:

Небраска додава дополнителен допир на околината: ефектот на ратан го прави елегантен и префинет.

Идеален за момент на релаксација надвор благодарение на пријатното седиште и високиот потпирач за грб.

Градинарски мебел за 5 лица во дизајн на графитен ратан, аголна софа, маса за складирање, вклучени перничиња

  • Изработено од водоотпорна пластика, лесно се чисти
  • Сет за надворешна употреба во градината или дома
  • Димензии: Аголна гарнитура 188-180 x 57,5 ​​x 79 cm, маса за перница 64 x 64 x 40 cm
  • Лесно се склопува и не бара одржување
Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Небреска корнер Garnitura nebreska korner

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД