fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Престиж маса 2фотелји и двосед Garnitura Prestiz

11.490 ден

Димензии:

– Маса :65 x 47 x 42 cm

– Столица: 68 x 64 x 75 cm

– Софа: 111 x 68 x 75 см

Категории ,
Сподели:

Градинарски мебел за Emily Patio

Сетот се состои од маса, две столчиња и тросед

Димензии:

– Маса :65 x 47 x 42 cm

– столица: 68 x 64 x 75 cm

– Софа: 111 x 68 x 75 см

Материјал: квалитетна пластика

Лесен за одржување

Не го ставајте производот на нерамни површини

Не користете го производот на лизгави површини

Не ставајте жешки предмети директно на површината

Не користете го производот на температури под 0°C/ и над 40°C

Не стојте на производот и не користете го како чекор

Максимално оптоварување на стол / двосед: 110 kg

Максимално оптоварување на масата: 50 кг

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Престиж маса 2фотелји и двосед Garnitura Prestiz

11.490 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД