fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Ронда сет маса со 4 столици Garnitura Ronda

17.790 ден

SKU: 10120 Категории ,
Сподели:

Набавете елегантен надворешен сет за да се чувствувате обновен во вашата градина, изработен од чист ратан и составен од маса и 4 столици, а исто така вашата градина секогаш да биде опремена за вас и вашите гости.

  • Материјали: чиста ратанска пластика
  • Големина на стол: Ширина 50cm – Длабочина 48cm – Висина 85cm
  • Големина на маса: ширина Ф80 см
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Ронда сет маса со 4 столици Garnitura Ronda

17.790 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД