fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура сет маса и 2 столици Garnitura set masa i 2 stolici

9.590 ден

SKU: 631144 Категории ,
Сподели:

Карактеристики на производот:
Во сетот добивате 2 столици и една маса
Материјал: метал
Маса: 70x72cm
2 столици: 54x52x84cm
Боја: сива

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура сет маса и 2 столици Garnitura set masa i 2 stolici

9.590 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД