fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура СИЕНА сет маса со 4 столици метал Garnitura siena set masa i 4 stolici

16.990 ден

SKU: 4000 Категории ,
Сподели:

Карактеристики за производот:
Во сетот добивате 4 столици и една маса
Материјал: Метал
Маса: 90 x 90 x 73 cm
Столоци: 56 x 66 x 96 cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура СИЕНА сет маса со 4 столици метал Garnitura siena set masa i 4 stolici

16.990 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД