fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура ТОСКАНА маса 2 *фотелја и софа garnitura Toskana

16.990 ден

бела
кафеава
моха
SKU: HK955 Категории ,
Сподели:

* 2 Ратан единечни седишта,

* 1 двоен тросед од ратан,

* 1 стаклена маса за кафе од ратан

Се произведува од висококвалитетна полипропиленска суровина со висока флексибилност, мека текстура, 100% може да се рециклира и засилена со додаток на стаклени влакна.

Отпорен е на сите УВ зраци и тешки временски услови.

Може да се користи во сите внатрешни и надворешни простории.

4 различни опции за боја.

Обезбедува леснотија на транспорт и монтажа со својата структура што може да се монтира.

Благодарение на кривината на задната страна, целосно се прилагодува на ергономијата на вашето тело.

Ја зголемува вашата удобност со своите стилски перничиња.

Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура ТОСКАНА маса 2 *фотелја и софа garnitura Toskana

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД