fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура ВИКТОРИЈА сет маса со 6 столици Garnitura VIKTORIJA set masa so 6 stolici

30.090 ден

SKU: 10116 Категории ,
Сподели:

Градинарски мебел ВИКТОРИЈА 6+1 Кафе

Градинарски мебел VIKTORIJA 6+1 Caffe е комплет за сите кои бараат вкусен, удобен и сигурен комплет за јадење за 6 лица. Комплетот се карактеризира со многу елегантен стил и висока удобност. За неговата изработка е користен Technorattan, кој е познат по својата висока отпорност на временските услови. Препорачуваме и за надворешна употреба и за станбени ентериери.

Карактеристики: комплетот вклучува 6 удобни столчиња и голема, ефикасна маса, структурата е изработена од издржлив и цврст челик, површината е висококвалитетен техноратан во различни нијанси на кафена боја; создава многу убав ефект! Седиштето на столот има дополнително попречно засилување од дното, што го спречува неговото рушење под оптоварување, столовите може да се наредени, што заштедува простор и го олеснува нивното складирање, сетот е многу лесен за одржување чист благодарение на употребата од најквалитетни материјали, загарантирана е максимална издржливост, отпорност на временски услови и УВ зрачење, столовите се веднаш спремни за употреба, додека масата е дизајнирана да биде лесно склопена од секого, погодна и за надворешна и за внатрешна употреба внатрешност

Димензии: стол:

  • ширина: 55 см
  • длабочина: 60 ​​см
  • висина: 94 см
  • максимално оптоварување: 120 kg

табела:

  • должина: 150 см
  • ширина: 90 см
  • висина: 75 см
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура ВИКТОРИЈА сет маса со 6 столици Garnitura VIKTORIJA set masa so 6 stolici

30.090 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД