fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Гранка бобинки висечка Granka bobinki bela visecka 8968 Original price was: 529 ден.Current price is: 281 ден.

Герланда жичена 2,7м зелен бор gerlabada zicena

Original price was: 803 ден.Current price is: 442 ден.

Сподели:

Додадете декоративен раб на вашиот божиќен декор со оваа 200 борова гранки

Со должина од 2,7 метри, овој ПВЦ бор изгледа подеднакво добро како и вистинскиот.

Прекријте го вашиот камин!

Обезбедете ја вашата празнична сезона токму оваа година со шарената и обемна палета на МБ дисконт.

Новогодишната МАГИЈАТА е вашето решение за Среќен Божиќ.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Герланда жичена 2,7м зелен бор gerlabada zicena

Original price was: 803 ден.Current price is: 442 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД