fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Цвет еуфорбија додаток за елка Cvet euforbija 20sm mentol dodatok za elka 8912 Original price was: 220 ден.Current price is: 99 ден.
Модли снешко за отсекување сет 5/1 Modli snesko za otsekuvanje set 5/1 728076 Original price was: 220 ден.Current price is: 99 ден.

Герланда жичена 270см зелена gerlanda zicena

Original price was: 500 ден.Current price is: 299 ден.

Шифра: 717860 Категорија
Сподели:

Додадете декоративен раб на вашиот божиќен декор со оваа 200 борови гранки  венец

Со должина од 2,7 метри, овој ПВЦ бор изгледа подеднакво добро како и вистинскиот.

Украсете сè, од вашата елка и подароци до божиќната трпеза за ручек!

Уживајте во празниците со производите од МБ дисконт

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Герланда жичена 270см зелена gerlanda zicena

Original price was: 500 ден.Current price is: 299 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД