fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Градинарска лулашка Margie pakoworld висечка метална-pp кафена перница-беж 100x100x195cm

10.660 ден

SKU: 135-000010 Категорија
Сподели:

Градинарска лулашка Margie pakoworld висечка метал-пп кафена перница-беж 100x100x195cm

Доколку барате моменти на релаксација на балконот или во градината со естетиката и квалитетот на пакетото, тогаш градинарската лулашка Margie е идеалното решение за вас.

Технички карактеристики:
Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал со голема отпорност на абење и време. Цврста конструкција погодна за употреба во вашата градина или балкон. Боја: кафеава
PP облога: армиран полипропилен
Пакетот ја вклучува и перницата што одговара точно на големината на креветчето. Изработен е од ткаенина и е достапен во беж боја. Поставата на перницата од пена која нуди удобност и издржливост на седиштата.

Дијаметар на метална основа: 100 см
Димензии на креветчето:
Должина: 66 cm
Ширина: 70 cm
Висина: 130 cm

Капацитет на тежина: 150kg

Вкупни димензии на креветчето:
Должина: 100 cm
Ширина: 100 cm
Висина: 195 cm

Забелешки:
Производот се испорачува во фабричко пакување и со детален водич за склопување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарска лулашка Margie pakoworld висечка метална-pp кафена перница-беж 100x100x195cm

10.660 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД