fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Градинарска сет трпезариска маса Watson-Calan сет од 3 метал-текстилен кафеав

4.680 ден

SKU: 140-254187 Категории ,
Сподели:

Градинарски сет за јадење Watson-Calan сет од 3 метал-текстилен кафеава

Дали сакате издржлив сет за јадење за вашиот балкон или градина што естетски ќе го надгради вашиот простор? Серијата Calan-Watson е идеална за вас бидејќи ја комбинира естетиката со квалитетна конструкција.

Комплетот се состои од две фотелји и маса

Технички карактеристики на масата:
Стабилна рамка изработена од одличен квалитетен метал со отпорност на стрес и абење.
Главно горната маса изработена од калено стакло 5mm – проѕирен воден бран.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
Се нуди во кафена боја.
Димензии на производот:
Должина: 60 ​​см
Ширина: 60 ​​cm
Висина: 70 cm

Технички карактеристики на фотелја:
Стабилна метална рамка со отпорност на стрес и абење. Главно тело на стол изработено од текстилен со одличен квалитет. Текстилот е ткаенина со висока отпорност на сончево зрачење и влажност, а во исто време и овозможува на кожата да „дише“, а со тоа создава удобност во седиштето.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
Складни: нуди леснотија на транспорт и складирање.
Се нуди во кафена боја.
Димензии на производот:
Должина: 55 cm
Ширина: 75 cm
Висина: 95 cm
Висина на седиштето: 43 cm

Забелешки:
Фотељите се испорачуваат склопени додека масата треба да се состави
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од фотографската претстава на вашиот екран.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарска сет трпезариска маса Watson-Calan сет од 3 метал-текстилен кафеав

4.680 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД