fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Mаса Акапулко метал Φ50x50cm Masa metal Akapulko Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.090 ден.
Градинарски салон Акапулко сет од 3 метал црна Garnitura akapulko Original price was: 8.000 ден.Current price is: 6.570 ден.

Градинарски салон Акапулко сет од 3 метал темно сиво Garnitura akapulko

Original price was: 8.000 ден.Current price is: 6.970 ден.

Категории ,
Сподели:

Овој мултифункционален сет, кој се состои од 2 столици и маса, е погоден и за внатрешен и за надворешен амбиент. Седиштето се одликува со плетење на врвки од ратан и метална рамка изработена од челик обложен со боја во прав. Изработена од калено стакло, масата е прицврстена со вшмукувачки чаши и обезбедува доволно простор за пијалоци и закуски. Инспириран од иконскиот мексикански дизајн, овој сет ќе го разубави вашиот внатрешен или надворешен амбиент, додавајќи привлечен акцент.

Притиснете овде за да ги преземете упатствата за склопување на производот.


Градинарски салон Acapulco сет од 3 метал бело-пе тиркизна

Украсете ја вашата градина или балкон со најновиот тренд на модерен дизајн! Комплетот за салонки Acapulco ви нуди удобност за седење, но и издржливост благодарение на одличниот квалитет на изработка. Поставете го комплетот на вашиот балкон или во вашата градина и комбинирајте ја естетиката со ергономијата.

Сетот вклучува: 2 фотелји и маса

Технички карактеристики Фотелја:
Стабилна метална рамка со отпорност на стрес и абење. Главно тело на стол изработено од извонреден PE ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влага.
Се нуди во бело – тиркизна боја.

   

Димензии на производот:
Должина: 72 cm
Ширина: 77 cm
Висина: 85 cm
Висина на седиштето: 39 cm

Технички карактеристики на маса:
Стабилна метална рамка со отпорност на стрес и абење. Главно каросерија за маса изработена од извонреден PE ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влага.
Се нуди во бело-тиркизна боја. Стакло: 5 mm транспарентно

Димензии на производот:
Должина: 50 cm
Ширина: 50 cm
Висина: 50 cm

Забелешки:
Производот се испорачува во фабричко пакување и нозете треба да се навртуваат.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарски салон Акапулко сет од 3 метал темно сиво Garnitura akapulko

Original price was: 8.000 ден.Current price is: 6.970 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД