fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Инката е еден од потребните помошници. Со негова помош, можете да наполните која било чаша или сад со топла или ладна течност. По преклопувањето, речиси и да не зазема простор.

Материјал силикон
Димензии:
– ширина 15 cm
– расклопена висина 11 cm
– врат 1 cm

Боја : мешавина на бои според понудата на добавувачот

Димензии 1 × 11 × 15 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Инка силиконска склоплива Inka silikonska sklopliva L630”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Инка силиконска склоплива Inka silikonska sklopliva L630

99 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД