fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Сталажа полица организер овошје Stalaza polica organizer za ovoasje zelencuk Original price was: 950 ден.Current price is: 719 ден.
Закачалки радијатор кука сет 4/1 Zakacalka radijator kuka Original price was: 200 ден.Current price is: 119 ден.
Продадено!

Канта корпа отпадоци Kanta korpa otpadoci

479 ден579 ден

Сподели:

Кошницата за отпадоци во кујната е направена од тврда пластика.

Не се наведнува и не се искривува со текот на времето.

Во неговото производство не се користени супстанции штетни за здравјето на луѓето.

Има внатрешна корпа и рачка.

Кога се држи за уредот за држење, тој се движи со својата внатрешна корпа.

Кога ќе го извадите воздухот од самата корпа, тој може да се одвои во својата внатрешна корпа. Кујнската корпа за отпадоци е погодна за употреба во бања.

 

Кујнска корпа за отпадоци

 

Димензии на производот:

Волумен на производот: 4Л

Ширина: 20 cm Должина: 20 cm Висина 22 cm.

 

Димензии на производот:

Волумен на производот: 8 lt

Ширина: 24 cm Должина: 24 cm Висина 30 cm.

Избери Литража

4л, 8л

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Канта корпа отпадоци Kanta korpa otpadoci

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД