fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Канта педал за отпад Kanta pedal za otpad

499 ден

SKU: 884061 Категории , , , , ,
Сподели:
  • Sermat Click Clack Pedal  Обезбедува лесна употреба благодарение на неговиот ергономски дизајн.
  • Структурата на педалата може лесно да се отвора и затвора благодарение на неговата физичка форма без да биде прикачена на никаков механизам и обезбедува подолг работен век од другите конвенционални канти за педали.
  • Создава хигиенска средина бидејќи го минимизира контактот со корпата за отпадоци.
  • Погоден е за употреба во области како што се бања, кујна, шанк, детска соба, канцеларија, работно место, трпезарија, ресторан, училиште, болница.
  • Нашите производи се регистрирани.
  • Најмодерни, оригинални корпи за отпадоци само во Sermat Home Collection……
  • За овој производ може да се направат најмногу 10 нарачки.Мб го задржува правото да откаже нарачки над 10 единици.
  • Повеќе од 100 акции беа понудени да се продадат по цена од кампањата.
  • Продавачот ја одредува продажната цена на производот што сте го прегледале.
  • Еден производ може да се продаде од повеќе од еден продавач. Продавачите на производи понудени на продажба од повеќе од еден продавач се наведени според цената што ја одредиле за производот, оценките на продавачите, статусот на испорака, промоциите на производите, дали товарот е бесплатен или не, дали производите може да се испорачаат брзо испорака, и залихите и категориите на производите.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Канта педал за отпад Kanta pedal za otpad

499 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД