Бесплатна достава за нарачка над  3000ден. и МАГИЧЕН подарок од МБ дисконт

Канта за отпадоци фантази кли кла 593672 Kanta fantazi otpadoci kli kla plastika 9l

149 ден

бела
бронзена
крем
плава
сива
ШИФРА: 593672 Категории , Ознаки: , , ,
Сподели:

Нашата канта за отпадоци Burdem Fantasy се произведува со висок квалитет според потребите на секторот за отпадоци. Можете да не контактирате за детални информации за корпата за отпадоци Burdem Fantasy . Нашиот Burdem. е целосно специјализиран во областа на корпите за отпад и е под наша гаранција.

Волумен 9l

Димензија : 180*235*360mm

Материјал : Пластика

Димензии 18 × 24 × 36 cm
БОЈА Color

, , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Канта за отпадоци фантази кли кла 593672 Kanta fantazi otpadoci kli kla plastika 9l”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Канта за отпадоци фантази кли кла 593672 Kanta fantazi otpadoci kli kla plastika 9l

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД