fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Канта за отпадоци фантази кли кла 593696 Kanta fantazi kli kla plastika 28л

349 ден

бела
бронзена
крем
плава
сива
Сподели:

Нашата канта за отпадоци Burdem Fantasy се произведува со висок квалитет според потребите на секторот за отпадоци. Можете да не контактирате за детални информации за корпата за отпадоци Burdem Fantasy . Нашиот Burdem. е целосно специјализиран во областа на корпите за отпад и е под наша гаранција.

Волумен 28l

Димензија : 265*340*540

Материјал : Пластика

kanta

 

Избери Боја~

, , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Канта за отпадоци фантази кли кла 593696 Kanta fantazi kli kla plastika 28л”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Канта за отпадоци фантази кли кла 593696 Kanta fantazi kli kla plastika 28л

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД