Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Капа новогодишна мини за декорација kapa novogodisna mini za dekoracija

160 ден

Продадено!

Сподели:
  • Висококвалитетна кадифена ткаенина.
  • Капи за шишиња за вино Големина: 5.5sm*11sm
  • Материјал: меки, удобни, незагадувачи и безбедни, овие мини шапки на Дедо Мраз можат да го украсат шишето со вино за да направат банкетот да изгледа поблагороден
  • Погоден е за украсување маса, кукли, новогодишна елка и додава празнична атмосфера во вашиот дом.
  • Бидејќи е рачно изработен, може да има грешка од 2 мм

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Капа новогодишна мини за декорација kapa novogodisna mini za dekoracija

160 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД