fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кибла за шише лед мраз кофа 3л Kibla za sise mraz led

279 ден

Сподели:
  • Погодна за секоја сцена: Оваа прекрасно дизајнирана проѕирна кофа за мраз изгледа одлично во секоја прилика, користете ја кога служите коцки мраз во многу прилики и настани или после вечера Кога да додадете некои Многу погодни за барови, ресторани, семејства, забави во затворени и отворени простори.
  • Лесен: кофа со рачка за лесно носење.
  • Кофа за мраз за коктел бар: Изработена од висококвалитетен материјал, мазна и лесна, нераскинлива и издржлива, долг работен век.
  • Лесно се чисти: кофата за мраз е полиран многу пати, кристално чиста, извонредна изработка, тркалезна и мазна и лесна за чистење.
  • Чилер: контејнерот може да чува пиво, , ладни пијалоци и температура, а со . Прави застрашувачки ветер. Многу практични бар резерви.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кибла за шише лед мраз кофа 3л Kibla za sise mraz led

279 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД