fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
маса Ловен Металцрн подлога дрво орев 140*80*75см Masa loven metal crn drvo orev Original price was: 16.000 ден.Current price is: 11.290 ден.
Маса трпезариска НЕВЕН метал црн дрво орев 120*70*75см Masa neven trpezariska metal crna drvo orev Original price was: 15.000 ден.Current price is: 11.290 ден.
Продадено!

Конзола дрво орев метал црн 100*30*80см Konzola drvo orev metal crn

Original price was: 4.000 ден.Current price is: 2.290 ден.

Продадено!

Шифра: 197-000031 Категории ,
Сподели:

Конзолата на компанијата  е идеална за употреба во кој било дел од куќата нуди дополнителен простор за поставување украси или други ситници и е изработена со цврста дрвена површина и има метална рамка.

конзолна маса, мала дрвена маса за влез, индустриска софа маса Рустикална кафеава влезна маса зад каучот Маса за дневна соба, влез, ходник, фоаје

Димензии:

  • Должина: 100 см
  • Ширина: 30 см
  • Висина: 80 см
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Конзола дрво орев метал црн 100*30*80см Konzola drvo orev metal crn

Original price was: 4.000 ден.Current price is: 2.290 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД