fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кујнска ракавица силиконска мала Kujnska rakavica za toplo mala

69 ден

SKU: 716523 Категории ,
Сподели:

Топлинска изолација отпорна на топлина, како животно со голема уста, е многу убава.

Висококвалитетните силиконски термоизолациски ракавици се погодни за луѓе!

Изолационите ракавици се здрави во калории и ги спречуваат калориите за готвење.

Овој изолациски чаур отпорен на топлина се користи за отстранување на котелот.

Палма жица е дизајнирана да спречи котли да се лизгаат од топлински изолациски ракавици.

Ова е неопходно за вашето готвење.

Безбедни за храна материјали за заштита на животната средина, нетоксични здрави и безбедни.

Ефикасна изолација за фаќање ладни или топли работи.

 

Материјал: Силикон

Големина: 9,5*8,3см

 

Сосема ново и висококвалитетно. Безбедни за храна материјали за заштита на животната средина, нетоксични здрави и безбедни. Нелеплив, флексибилен и лесен за чистење. Дизајнот што не се лизга може да ги држи работите цврсто. Елегантен и директен изглед, убав и модерен. Ефикасна изолација за фаќање ладни или топли работи. Практична и издржлива алатка за кујна. Топлинска изолација отпорна на топлина, како што е животното со голема уста, е многу убава. Овој изолациски чаур отпорен на топлина се користи за отстранување на котелот. Палма жица е дизајнирана да спречи котли да се лизгаат од топлински изолациски ракавици. Ова е неопходно за вашето готвење.

 

Достапен за чист, хигиенски материјал. Професионален квалитет за секоја кујна. Отпорен на топлина, заштитете ги рацете додека ракувате со топли тенџериња, тави, садови, тепсија и друго. Лесни, флексибилни и без дамки или мирис, штипки за садови и чинии против изгореници. Може да се нанесат на разновидни кујнски алатки. Материјал од не’рѓосувачки челик. Цврст и издржлив. Пластична рачка.Ефикасна изолација. Спречете изгореници. Силиконски ракавици против изгореници. Садовите и легените можат безбедно да се извадат. Кујнски клип против изгореници, силиконски дизајн за слатко кученце за микробранова печка во рерна, лесен за чистење, хигиенски материјал Професионален квалитет за секоја кујна Отпорен на топлина, заштитете ги вашите раце додека ракувате со топли тенџериња, тави, садови, садови со тепсија и повеќе лесни, флексибилни и без дамки Мирис

 

100% сосема нови и висококвалитетни материјали безбедни за храна за заштита на животната средина, нетоксични здрави и безбедни. Нелеплив, флексибилен и лесен за чистење. Дизајнот што не се лизга може да ги држи работите цврсто. Елегантен и директен изглед, убав и модерен. Ефикасна изолација за фаќање ладни или топли работи. Практична и издржлива алатка за кујна.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кујнска ракавица силиконска мала Kujnska rakavica za toplo mala

69 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД