fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија за храна со прибор и декор Kutija hrana so pribor i dekor L690

159 ден

бела
плава
розе
црвена
Сподели:

Кутија за ручек Q-Lux Neo (со виљушка и лажица и налепница IML), Q-Lux Neo Кутија за ручек се одликува со затворен капак и ќе ги одржува вашите сендвичи и закуски свежи. Доволно голем за вашиот ручек, закуски во движење. Q-Lux Neo Lunch Box совршено одговараат и се вклопуваат во вашата секојдневна рутина за децата.

Димензии на производот: 18 cm x 13 cm x 9,5 cm

kutija

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

, , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кутија за храна со прибор и декор Kutija hrana so pribor i dekor L690”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за храна со прибор и декор Kutija hrana so pribor i dekor L690

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД