fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија организер за очила и накит 18/1 / Кutija organizer za ocila i nakit

2.679 ден

Сподели:
  • ИСКЛУЧЕНА ЗАНАЕТКА И ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД: Изработена од висококвалитетна кожа од црна обвивка од јаглеродни влакна, префинет кадифена внатрешност, добро изработени шевови. Овој организатор е супер одличен за да ја заштити вашата очила од оштетување. Кутијата е исто така отпорна на влага и лесна за чистење и одржување, што ја прави издржлива и долготрајна.
  • ОДЛИЧНА СТРУКТУРА: 3 слоја 18 посебни големи прегради можат да ги одржуваат вашите предмети организирани. Транспарентниот стаклен капак ви овозможува јасно да ја видите внатрешноста на кутијата и да го најдете вашете омилени очила или накит за неколку секунди. Тоа помага убаво да се прикажат вашите колекции и лесно можете да го изберете вашиот омилен пар gl за секоја пригода.
  • ГОЛЕМИНА КУТИЈА ЗА ОЧАЛА за сонце и ДИЗАЈН СО СЛОЖУВАЊЕ:

Дизајнот е удобен за носење при патување, може да се наредени неколку складишта за да се заштеди простор.

  • ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК ​​и 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО: Вашата сакана не би била посреќна кога ќе добие толку убав подарок за Денот на вљубените, Божиќ, Нова Година, Роденден, Денот на мајката, Свадба и слично. Куќиштето за складирање на очилата доаѓа со 100% гаранција за задоволство. Ние сме посветени на решавање на какви било проблеми со производ/услуга и посветени сме на обезбедување искуство со 5 ѕвезди за сите купувачи. Во случај нешто да тргне наопаку, бидете сигурни дека ќе одговориме на вашата загриженост во рок од 24 часа.

kutija

Димензии 34 × 25 × 23 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кутија организер за очила и накит 18/1 / Кutija organizer za ocila i nakit”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
kutija

Кутија организер за очила и накит 18/1 / Кutija organizer za ocila i nakit

2.679 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД