fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија пластична за складирање на кромид Kutija pvc za skladiranje na kromid L373

69 ден

Сподели:
  • Кутија за складирање кромид
  • Марка:QLUX
  • Тежина на производот:44 грама
  • Димензии на производот (мм):95 x 90 x 100
  • Не е токсичен

 

Димензии 9 × 9 × 10 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кутија пластична за складирање на кромид Kutija pvc za skladiranje na kromid L373”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија пластична за складирање на кромид Kutija pvc za skladiranje na kromid L373

69 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД