fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија за часовници и накит 6+3 Kutija za casovnici i nakit 33cm x 20cm x 8cm

1.420 ден

Сподели:

ОРГАНИЗАТОР НА ЧАСОВИ  и ОЧИЛА

Простран организатор за часовници и наочари. Држи шест часовници и три пара очила.Исто така погоден за нараквици и друг накит, едноставно отстранете ги влошките од поединечните прегради.

706326
Куќиштето е изработено од еко кожа, додека внатрешноста е обложена со мек, нежен материјал. Целата изгледа многу елегантно завршена со бел шев во средината Совршена за подарок и за мажи и за жени.Футролата има брава и клуч за затворање за да бидеме сигурни дека нашиот накит е добро заштитен .

ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ:

✅ Шифра на производ: 706326

✅ Футрола изработена од висококвалитетни материјали

✅ Еко кожа

✅ Содржи 6 часовници

✅ Сместува 3 пара наочари

✅ Функционален

✅ Се заклучува со клуч

✅ Елегантен

✅ Меки отстранливи перничиња

✅ Застаклен капак

✅ Димензии: 33cm x 20cm x 8cm

✅ Боја: црна

СЕТ ВКЛУЧУВА:

☑️ Фабрички нов ковчег за часовници и очила

☑️ Клуч

☑️ Оригинално пакување

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за часовници и накит 6+3 Kutija za casovnici i nakit 33cm x 20cm x 8cm

1.420 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД