fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија за очила со осум прегради kutija za ocila so osum pregradi

1.320 ден

Сподели:

Опис
Кутија од 8 прегради
– Димензии: 33,5 x 24,5 x 9 cm.


– Ги одржува вашите очила добро организирани, заштитени и лесни за откривање.
– Идеален е за прикажување и лична и деловна употреба.
– Има 8 поединечни слотови од 16 см.
– Стаклен прегледувач, кој овозможува брзо откривање на вашите леќи за користење или прикажување.
– Ентериер со  кој обезбедува заштита од гребење.
– Метална брава.


РАЗЛИЧЕН ПОДАРОК, КОЈ ПРАВИ РАЗЛИКА!

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за очила со осум прегради kutija za ocila so osum pregradi

1.320 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД